Podpis elektroniczny potrzebny do aktualizacji danych KRS

Podpis elektroniczny potrzebny do aktualizacji danych KRS – jak wyrobić podpis elektroniczny? Jak dokonać aktualizacji danych spółki w KRS online?

Aktualizacja danych KRS e podpis

Podpis elektroniczny potrzebny do aktualizacji danych KRS, gdyż po zmianie przepisów Krajowego Rejestru Sądowego, wszelkie dokumenty muszą zostać złożone do sądu w wersji elektronicznej. Aktualizację danych spółki w KRS można wykonać poprzez system S24 jeśli umowa była tworzona według udostępnionego wzorca, a zmiany zaistniałe w spółce nie wymagały notarialnej zmiany umowy. Taka aktualizacja w S24 jest tańsza oraz rozpatrywana przez sąd w ciągu 1-7 dni.

Aby móc sprawnie funkcjonować w dzisiejszych czasach, należy iść z duchem czasu w wielu aspektach naszego życia i właśnie m.in. w kwestii prowadzenia własnej działalności. Na obecną chwilę posiadanie i korzystanie z podpisu elektronicznego niesie dla przedsiębiorców mnóstwo korzyści.

System PRS i e-podpis

Aktualizacja danych spółki przez system PRS (Portal Rejestrów Sądowych) wykonywana jest, gdy spółka była zakładana w tradycyjnej formie lub jeśli w umowie spółki dokonywano niestandardowych zmiana np. dodatkowych indywidualnych zapisów.

W przypadku obu systemów do potwierdzenia tożsamości i podpisania wniosków oraz dokumentów wymagane jest użycie kwalifikowanego podpisu elektronicznego, dlatego w przypadku spółek poleca się jego zakup, gdyż usprawnia i przyspiesza załatwianie wielu spraw.

Nasze biuro jako partner firmy Certum oferuje sprzedaż i aktywację podpisów kwalifikowanych wraz z potwierdzeniem tożsamości w naszym biurze. Oferujemy bardzo wysoką jakość świadczonych usług, a także pełną gwarancję bezpieczeństwa powierzanych nam danych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Wyrobienie e-podpisu do aktualizacji danych w KRS

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe