Podpis elektroniczny dla farmaceutów

Dzięki spopularyzowaniu e-recept cyfryzacja branży lekarskiej i aptekarskiej zyskała wiele nowych możliwości. Teraz wiele dokumentów można podpisywać elektronicznie, co ma dokładnie taką samą wagę prawną, co te, które są podpisane w sposób tradycyjny. Pozwoliło to wszystkim farmaceutom na wystawianie recept farmaceutycznych w formie elektronicznej. Poza tym dzięki kwalifikowanemu podpisowi elektronicznemu farmaceuci mogą elektronicznie przekazać zestawienia apteczne do refundacji. Aby tego dokonać potrzebny jest podpis elektroniczny dla farmaceutów, który poza wyżej wymienionymi opcjami można wykorzystać na wiele innych sposobów.

Jedną z opcji jest także certyfikat ZUS, który jest dostępny za darmo, lecz jego użycie jest znacznie bardziej ograniczone w porównaniu do kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Co więcej założenie takiego podpisu jest dłuższe i bardziej czasochłonne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podpisywaniem dokumentów elektronicznie i unowocześnieniem administracji, zachęcamy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe