Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę

Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę – czy zmiana obliguje do przeprowadzenia procedury w KRS? Jak dokonać zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym w zakresie adresu do doręczeń osób reprezentujących spółkę?

Adres do doręczeń

Aktualny w KRS adres do doręczeń pozwala zachować łączność pomiędzy spółką a organami państwowymi i sądami w zakresie wysyłanej korespondencji, a także dokonywanych czynności prawno-formalnych.
Nieaktualny adres do doręczeń może być powodem wielu problemów spółki lub wspólników. Z tego powodu warto dbać o procedurę aktualizacji danych w KRS w zakresie adresu do doręczeń korespondencji.

Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę jak złożyć?

Warto zaznaczyć, że każda zmiana adresu do doręczeń wymaga zgłoszenia tego faktu w KRS poprzez dołączenia dokumentu jakim jest oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę.
Oświadczenie musi być podpisane (obecnie tylko w sposób elektroniczny z wykorzystaniem profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego) przez osobę, której zmiana danych w zakresie adresu do doręczeń dotyczy.

Pomoc w aktualizacji danych w KRS – zmiana adresu do doręczeń

Nasza Kancelaria oferuje przeprowadzenie procedury aktualizacji danych w KRS w zakresie przygotowania i złożenia oświaczenia o adresie do doręczeń osób reprezentującyh spółkę.
Dopełnimy wszelkich formalności aktualizacyjnych – solidna pomoc i wsparcie.

Oferujemy również doradztwo i pomoc w zakresie innych zmian w KRS, m.in.:

– zmiana adresu spółki
– zmiana danych wspólników, członków zarządu
– zmiana zapisów umowy spółki
– zmiana kodów PKD

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź ofertę w zakresie aktualizacji KRS PDF

▸▸▸Oferta aktualizacji danych PDF

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe