Oferty sprzedaży spółek w Warszawie

Przeglądając oferty sprzedaży spółek w Warszawie, zapewne zauważyli Państwo ogromne zainteresowanie spółkami posiadającymi już wpis do rejestru podatku od towarów i usług.
Spółki zarejestrowane w Warszawie nieustannie cieszą się ogromną popularnością. Prestiżowa lokalizacja wpływa znacząco na renomę danego przedsięwzięcia, ale także podnosi jego wiarygodność, przez co spółka taka będzie o wiele chętniej wybierana przez potencjalnych klientów czy też współpracowników.
1. stycznia 2017 roku wprowadzone zostały liczne modyfikacje przepisów prawa podatkowego, które mają przyczynić się do jego uszczelnienia, co w konsekwencji ma ograniczyć przestępstwa podatkowe.
W konsekwencji uzyskanie wpisu do rejestru podatników VAT stało się o wiele trudniejsze, a przedsiębiorcy się o niego ubiegający muszą liczyć się z możliwością nałożenia na nich wysokiej kaucji rejestracyjnej, bądź odmowy. Z tego względu wielu z nich decyduje się na zakup jednostki, która posiada już numer VAT. Wzmożenie zainteresowania tymi jednostkami. Jednocześnie wpłynęło na wzrost ich wartości, a co się z tym wiąże są one również znacznie droższe niż pozostałe.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar