Oferta rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nową formą działalności gospodarczej, która staje się coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców, gdyż pozwala na optymalizację podatkową przy osiągnięciu odpowiedniej wielkości obrotów. Jest formą specyficzną, w której występują dwa rodzaje wspólników. Komplementariusz (osoba odpowiadająca za zobowiązania całym swoim majątkiem), którym jest spółka z o.o. oraz komandytariusz (osoba odpowiadająca do wysokości sumy komandytowej)- najczęściej wspólnik spółki z o.o., ale może nim być również osoba trzecia.

Założenie sp. z o.o. sp. k. składa się z dwóch etapów- najpierw trzeba założyć samą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a dopiero w następnej kolejności spółkę komandytową z udziałem tej spółki z o.o. Jest to proces nie tylko długotrwały, ale również dosyć skomplikowany i kosztowny. Stąd też z myślą o tym, w naszej firmie powstała oferta rejestracji spółki z o.o. komandytowej. Zajmujemy się rejestracją firm na co dzień, więc warto skorzystać z naszej pomocy i mieć formalności z głowy.

Z nami szybko, tanio, bez komplikacji! Oferta rejestracji spółki z o.o. komandytowej powstała z myślą o przyszłych biznesmenach, więc jeśli chciałbyś rozpocząć działalność właśnie w takiej formie, skontaktuj się z nami!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe