Obsługa rejestracji spółki z o.o.

Obsługa rejestracji spółki z o.o. to jedna z usług, którymi zajmuje się nasza firma. Wiemy, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybieraną formą działalności, ale jedną z jej wad jest właśnie długi proces zakładania, który wymaga dopełnienia wielu formalności. Pragniemy więc ułatwić start przyszłym przedsiębiorcom, aby z tym problemem nie musieli się zmagać. W tym zakresie zajmujemy się sporządzeniem umowy spółki, jej rejestracją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Usługa ta obejmuje także doradztwo w kwestii dobrania właściwych kodów PKD, wielkości kapitału zakładowego oraz umowy najmu siedziby.

Obsługa rejestracji spółki z o.o. to świetna oferta, która pomoże Ci zaoszczędzić czas i pominąć formalności. Będziesz mógł cieszyć się własną firmą bez oczekiwania w kolejkach urzędowych. Szybciej rozpoczniesz też realizować swoje cele.

Z oferty naszej firmy skorzystało już wiele osób. Są zadowolone z efektów współpracy. Zaufanie, wygoda i zadowolenie Klientów bowiem to dla nas kwestia bardzo ważna. Możesz sam się o tym przekonać. Zachęcamy!