Obsługa kadrowo-płacowa firm

W dużych przedsiębiorstwach wszystkim co dotyczy pracowników, zajmuje się dział kadr i płac. Zatrudnianie osoby, która będzie odpowiedzialna za tą część firmy nie zawsze jest opłacalna. Coraz bardziej popularny staje się tzw. outsourcing tego typu usług.

Obsługa kadrowo-płacowa wykonuje szereg czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa czyli m.in. prowadzenie akt osobowych, ewidencję i kontrolę rozliczania nieobecności z tytułu urlopów, kontrolowanie ważności badań lekarskich, kontrolowanie dokumentacji szkoleń obligatoryjnych, wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniach, naliczanie składek, sporządzanie różnych deklaracji, naliczanie wynagrodzeń, dokonywanie wypłat itp.

Podsumowując, obsługa kadrowo-płacowa jest dziedziną stosunkowo obszerną i obejmuje szereg różnorodnych działań. Warto więc nawiązać współpracę z firmą, która będzie posiadała odpowiednie uprawnienia i przejmie zadania związane z kadrami i płacami, dzięki czemu właściciel firmy będzie mógł skupić się na rozwoju firmy, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe