Obsługa działu kadry i płace

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia księgowości firm.

Świadczymy usługi, które umożliwiają bezpieczne wywiązywanie się z obowiązków wynikających z zatrudniania pracowników. Staramy się, aby pomoc naszego biura dawała szansę na bezpieczny sukces wszystkich przedsiębiorców decydujących się na współpracę z nami.

Obsługa działu kadry i płace – specjaliści naszego biura wspierają przedsiębiorców od momentu zatrudnienia pracownika, poprzez przebieg zatrudnienia, aż do chwili rozwiązania stosunku pracy.

Oferujemy solidną pomoc m.in. w zakresie sporządzania listy płac oraz naliczania wynagrodzeń zachowując przy tym poufność danych, pomagamy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji – zatrudnienie oraz rozwiązanie stosunku pracy, kompleksowe rozliczenia w US oraz ZUS.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszego biura rachunkowego to skontaktuj się z doświadczonym biurem, które bezpiecznie pomoże Ci wywiązać się z obowiązków księgowych i podatkowych.

W naszym biurze znajdziesz również kompleksową pomoc prawną, która pozwala podejmować bezpieczne działania zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe