Nowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka z o.o. posiada wiele zalet, jej głównym atutem jak sama nazwa wskazuje jest zminimalizowanie ryzyka pociągnięcia nas do odpowiedzialności za zobowiązania wobec wierzycieli. Kolejnym jest niski kapitał zakładowy, co sprawia, że jest ona w zasadzie ogólnodostępna. Jeszcze innym fakt, że można ją powołać właściwie w każdym możliwym celu. Jednak skoro posiada ona pozytywne aspekty, musi również wykazywać jakieś wady. Niewątpliwie jej słabą stroną jest długotrwały i skomplikowany proces rejestracji, istnieje jednak opcja pozwalająca go uniknąć – nowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, którą możemy nabyć.

Pozwala ona pominąć uciążliwy proces rejestracji działalności gospodarczej i rozpocząć działania już w ciągu jednego dnia od zakupu. Jedynym naszym obowiązkiem jest znalezienie odpowiedniej oferty, podpisanie umowy i dokonanie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby jeszcze bardziej ułatwić sobie ten proces istnieje jeszcze jedno udogodnienie, a mianowicie pomoc doradcy księgowego. Dzięki jego wsparciu nowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może stać się naszą własnością za sprawą jednego podpisu. Znajdzie on dla nas firmę spełniającą nasze oczekiwania oraz zajmie się wszelkimi formalnościami, również tymi związanymi z dokonywaniem zmian w KRS.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem spółki zapraszam do kontaktowania się z naszą firmą, nasi doradcy udzielą wszelkich informacji oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe