Kupno czystych spółek z o.o.

Nie ma sensu po raz kolejny wspominać o tym jak uciążliwy jest proces rejestracji firmy z ograniczoną odpowiedzialnością. Nie potrzebne jest rozpisywanie się na temat tego, jak obszerną dokumentację zobowiązani jesteśmy złożyć podczas jej dokonywania, jak skomplikowane wnioski musimy utworzyć i ile urzędów przyjdzie nam odwiedzić. Ważniejszym jest aby skupić się na znalezieniu sposobu, który pozwoli ominąć tę kwestię. Sposób istnieje już od dawna i zyskuje w ostatnim czasie na popularności, a jest nim kupno czystych spółek z o.o..

Jest to transakcja, która pozwala rozpocząć działalność już w ciągu jednego albo dwóch dni od jej dokonania. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które posiadają w swojej ofercie taką usługę. Posiadają one bazę spółek, które można od nich odkupić, znajdują się w nich niemal wszystkimi możliwe podmioty gospodarcze, jedne z zadłużeniami, inne z czystą historią, jedne stażowe a jeszcze inne dopiero zarejestrowane. Usługa ta bardzo często łączona jest z innymi, takimi jak na przykład doradztwo prawne. Specjaliści najpierw pomagają klientowi wybrać formę działalności najlepiej odpowiadającą jego potrzebom i przedstawiają ofertę, a później następuje kupno czystych spółek z o.o. i aktualizacja danych w Krajowym rejestrze Sądowym.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym jak przebiega ten proces, lub ewentualnie nabyć spółkę, nasi eksperci chętnie Państwu pomogą.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe