Kupię spółkę z 2012 roku

„Kupię spółkę z 2012 roku” to oferta, z którą można coraz częściej spotkać się w serwisach ogłoszeniowych. Jednostki gospodarcze chcą podjąć działalność gospodarczą za pomocą podmiotu, który już od jakieś czasu funkcjonuje na rynku. Bardzo często wynika to z konieczności pozyskania kredytu lub pożyczki a spółka stażowa może ten proces ułatwić. Prowadzenie działalności gospodarczej to bardzo kosztowna inwestycja, kapitał jest niezbędny.

Idealną odpowiedzią na ofertę „ kupię spółkę z 2012 roku” jest gotowa spółka, która została założona w 2012 roku. Jest to podmiot, który został tylko zarejestrowany, nigdy jednak nie podjął działania na rynku. Gotowa spółka nie posiada zadłużenia, nie jest obarczona żadnymi umowami z kontrahentami, pracownikami co jest jej kolejnym atutem. Ma wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne co umożliwia jej podjęcie działalności już w ciągu 1 dnia.

Oczekiwanie na zgłoszenie do oferty „kupię spółkę z 2012 roku” może okazać się czasochłonne, warto skorzystać z propozycji naszej Kancelarii. Posiadamy szeroką ofertę gotowych spółek również z 2012 roku. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe