Kupię spółkę z 2010

W jaki sposób najlepiej rozpocząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa? Może od podejścia: kupię spółkę z 2010 roku bez obrotów oraz z posiadanymi numerami Rejestru Gospodarki Narodowej (REGON) i Identyfikacji Podatkowej (NIP)? To jest możliwe już dzisiaj. Oferowane przez Naszą Kancelarię gotowe spółki nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej oraz nie osiągały z tego tytuły obrotów, są w pełni czyste i poprawnie zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Kupię spółkę z 2010 to rozwiązanie nie tylko dla doświadczonych przedsiębiorców, z możliwości tej skorzystać mogą także początkujące osoby. Decydując się na zakup spółki w naszej Kancelarii nie musisz przejmować się formalnościami, wszystko za Ciebie załatwimy. Świadczymy wiele usług: od doradztwa i pośrednictwa, aż do rejestracji i sprzedaży. Zakupiona przez Ciebie spółka może rozpocząć działalność już następnego dnia.

Podejmij decyzję, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kontaktując się z naszym konsultantem uzyskasz odpowiedź na każde zadane przez Ciebie pytanie – gwarantujemy Ci to.

Zapraszamy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe