Kupię firmę

Masz pomysł na dobry biznes? Pragniesz wypróbować swoje siły i otworzyć własną firmę? Jeśli masz dobre perspektywy, to dlaczego nie spróbować?

Postanowiłeś nie zajmować się samemu rejestracją działalności, lecz pomyślałeś „ kupię firmę”? Mamy coś dla Ciebie. W swojej ofercie handlowej posiadamy w pełni zarejestrowane spółki, zajmujemy się także rejestracją podmiotów na życzenie Klienta.
Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która nigdy nie była używana pozwoli Ci rozpocząć działalność już w dniu zakupu spółki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli zależy Ci, aby szybko realizować pomysł na biznes. W związku z naszą ofertą handlową możemy zaproponować Ci rejestrację nowego podmiotu- spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej lub spółki komandytowej z o.o., na Twoje życzenie.

Jako, że działamy dłuższy czas na rynku, jesteśmy profesjonalistami, poznaliśmy już dogłębnie rynek obrotu spółkami – zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży spółek. Na zlecenie Klienta możemy poszukać dla niego używanych spółek z historią działalności.
Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie. Decyzja „ kupię firmę” jest poważna, a temat ten nasuwa wiele pytań. Jeśli masz jakieś pytania, czegoś nie jesteś pewien, potrzebujesz porady, napisz do nas. Pomożemy Ci, doradzimy, odpowiemy na każde pytanie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe