Księgowość dla spółki z o.o. komandytowej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nową formą działalności gospodarczej, która pozwala na optymalizację podatkową przy uzyskaniu odpowiednich obrotów. Ta forma działalności posiada dwa rodzaje wspólników. Jeden z nich to komplementariusz, którym jest spółka z o.o., a drugi to komandytariusz- najczęściej wspólnik tej spółki, ale może to być też osoba trzecia.

Jaka jest księgowość dla spółki z o.o. komandytowej? Oczywiście w formie pełnej. Jest to nie lada problem dla wielu przedsiębiorców. Prowadzenie ksiąg handlowych jest bowiem skomplikowane i wymaga znajomości przepisów, które ciągle się zmieniają.

Warto zatem skorzystać z usług naszego biura rachunkowego. Obsługujemy każdą formę działalności, więc również prowadzimy księgowość dla spółki z o.o. komandytowej. Posiadamy duże doświadczenie w kwestii finansów, dlatego powierzając nam wykonanie jakiejkolwiek usługi możesz być spokojny i nie martwić się o popełnienie błędów. Oprócz tego nasze atuty to profesjonalizm, umiejętność współpracy z Klientem i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom.

Jeśli chcesz skorzystać właśnie z naszej oferty, prosimy o kontakt!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe