Księgowość dla spółek jawnych

Spółka jawna jest osobowym rodzajem spółki, formą prowadzenia biznesu. Nie posiada osobowości prawnej, jednak pozwala na działalność prawną. Obejmują ją pewne zasady, których należy się trzymać, chociażby np. w jej nazwie muszą znajdować się nazwiska lub nazwy wszystkich wspólników.

Przez obowiązujące prawo, księgowość dla spółek jawnych zależna jest od przychodu netto za poprzedni rok obrotowy, ze sprzedaży usług, produktów. W przypadku kiedy wartość ta wynosi 1 200 000 euro spółka jest zobowiązana do prowadzenia księgowości pełnej. Podobnie w sytuacji, gdy wspólnikami spółki nie są wyłącznie osoby fizyczne, także pojawia się zobowiązanie prowadzenia księgowości pełnej, niezależnej od dochodów. Jest ona zdecydowanie trudniejsza, więc jej prowadzenie jest męczące i pracochłonne.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Poprowadzimy za Państwa każdy rodzaj księgowości, co pozwoli na odciążenie Państwa obowiązków. Księgowość dla spółek jawnych jest naszą specjalnością. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także stały kontakt.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe