Księgowość dla firmy deweloperskiej

Na czym polega prowadzenie firmy deweloperskiej? Ostatnio to dosyć „gorący temat”, ponieważ z dnia na dzień przybywa chętnych, którzy chcą prowadzić firmę o tym profilu.

Działalność deweloperska to działalność gospodarcza obejmująca podejmowanie działań polegających na budowie lub przebudowie budynków, w celu ich odsprzedaży. Sprzedaż może nastąpić w całości lub części. Warto pamiętać o tym, że ten rodzaj działalności może być realizowany jako podstawowa działalność prowadzona przez danego przedsiębiorcę lub jako jeden z rodzajów prowadzonej już działalności gospodarczej. Deweloper może występować jako inwestor lub generalny wykonawca budowy.

Często przedsiębiorcy obawiają się, że odpowiednio prowadzona księgowość dla firmy deweloperskiej może okazać się bardzo skomplikowana z powodu sporej ilości dokumentów księgowych. My oferujemy pomoc doświadczonej kadry. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu pozyskania szczegółowych informacji. Z chęcią przedstawimy ofertę oraz dopasujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe