Księgowość dla firm

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i nie chcesz już zajmować się rachunkowością, to zapoznaj się z naszymi usługami. Prowadzimy księgowość dla firm.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z księgowością rachunkową, finansową i zarządczą. Rozliczamy firmy o każdej formie działalności, począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółkę z o.o.. Niezależnie od tego czy jesteś zobowiązany do prowadzenia pełnej czy uproszczonej księgowości, to możesz się z nami kontaktować. Prowadzimy zarówno księgi handlowe jak i księgę przychodów i rozchodów. Na koniec roku obrotowego sporządzimy sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności jednostki. Zajmiemy się twoimi podatkami i przygotujemy roczne rozliczenia. Poprowadzimy ewidencję środków trwałych oraz ewidencję przychodów.

Jeśli księgowość dla firm wydaje ci się za trudna, to skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie nasze usługi. Na pewno będziesz zadowolony. Nasi specjaliści księgowi na bieżąco śledzą prawo podatkowe i gwarantują pełne bezpieczeństwo świadczonych usług. Nie czekaj zadzwoń!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe