Koszt obsługi księgowej

Każdy przedsiębiorca posiadający działalność gospodarczą ma obowiązek prowadzenia księgowości w swojej firmie. Jak wiadomo nie musi tego robić samodzielnie. To zadanie może zlecić księgowej lub firmie zewnętrznej.

Koszt obsługi księgowej w przypadku prowadzenia jej przez księgową jest stosunkowo wysoki. Może być sporym obciążeniem szczególnie dla małych firm. Zatrudnienie dodatkowego pracownika w firmie wiąże się nie tylko z wynagrodzeniem dla tej osoby, lecz także z koniecznością odpowiedniego wyposażenia stanowiska pracy.

Koszt obsługi księgowej podczas współpracy z biurem rachunkowym jest niższy niż, utrzymanie dodatkowego pracownika w firmie. Biura księgowe wyceniając swoje usługi mogą brać pod uwagę liczbę dokumentów generowanych przez przedsiębiorstwo, które należy zaksięgować, formę prawną działalności oraz rodzaj prowadzonej księgowości.

Nasze biuro oferuje Państwu kompleksowe usługi księgowe w niskich cenach. Oferujemy elastyczny cennik za obsługę księgową. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe