Jaką formę działalności gospodarczej wybrać?

W ostatnim czasie w Twojej głowie pojawiają się myśli o założeniu własnej działalności? Myślisz sobie, że dobrze byłoby prowadzić działalność gospodarczą. Nie dziwie się, bo kto nie chciałby być sam sobie szefem. Niesie to za sobą wiele zalet, ale także nie można zapomnieć o poważnych obowiązkach.

Wróćmy zatem do początkowego wątku jakim jest założenie własnej firmy. Przy tym natychmiastowo nasuwa się pytanie jaką formę działalności gospodarczej wybrać, aby była ona odpowiednia. Masz do wyboru wiele form spółek lecz mogę śmiało powiedzieć, że obecnie najpopularniejszą z nich jest spółka z o.o. To z niej najchętniej korzystają przedsiębiorcy.

Jeśli nie jesteś pewien i nadal nie wiesz jaką formę działalności gospodarczej wybrać, to myślę, że warto tutaj wspomnieć o nowej spółce z o.o. komandytowej. Jest to połączenie dwóch spółek, a dokładniej mówiąc w spółce komandytowej komplementariuszem jest spółka z o.o.. Jest to bardzo wygodny i ciekawy sposób na otwarcie własnej działalności na pewno dla osób, dla których bezpieczeństwo i ograniczenie ryzyka jest bardzo istotne.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe