Jak zarejestrować fundację?

Jeżeli chcą Państwo poprowadzić działalność charytatywną najlepszym rozwiązaniem bez wątpienia okaże się utworzenie do tego fundacji.

Fundacja to organizacja pozarządowa, której celem jest realizacja celów społecznie bądź gospodarczo użytecznych. Najczęściej należą do nich ochrona zdrowia i środowiska, wychowanie, kultura i sztuka, opieka społeczna, opieka nad zwierzętami itd.

Jak zarejestrować fundację?
Konieczne jest określenie jej celu, ustanowienie kapitału założycielskiego, sporządzenie statutu i aktu założycielskiego. Kolejno wymaga się uzupełnienia licznych wniosków i formularzy i złożenia ich w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Niedogodności związane z rejestracją można w znacznym stopniu zniwelować decydując się na skorzystanie z usług rejestracyjnych. Usługi tego typu oferuje między innymi nasza firma. Dopełniamy wszelkie formalności, a także reprezentujemy naszego Klienta przed instytucjami państwowymi.

Pomagamy szybko i skutecznie założyć fundację.Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe