Jak założyć spółkę?

W kwestii jak założyć spółkę mamy dla Ciebie dwa rozwiązania. Możesz założyć ją z naszą firmą. Co to oznacza? Po prostu skorzystasz z usługi rejestracji, która polega na tym, że przygotujemy Twoją umowę oraz dokonamy formalności w takich urzędach jak KRS, US, ZUS, GUS. Nie będziesz więc musiał zajmować się wypełnianiem wniosków i staniem w kolejkach. Spółki, które rejestrujemy to komandytowa i z ograniczoną odpowiedzialnością Działalność natomiast będziesz mógł rozpocząć już w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch. Świetnie, prawda?

Drugie rozwiązanie to zakup spółki z o.o. Możesz u nas kupić gotową- czystą spółkę z o.o. lub pomożemy Ci znaleźć osobę, która chce swoją działającą już spółkę sprzedać. Skorzystanie z tej opcji pozwoli Ci na rozpoczęcie prowadzenia biznesu już w ciągu dwóch dni od daty transakcji.

Tak więc jaka jest odpowiedź na pytanie „jak założyć spółkę?”. Wybór usług naszej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany, to zadzwoń do nas, skorzystaj z propozycji i ciesz się alternatywnym rozwiązaniem!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe