Jak wygląda założenie spółki z o.o. komandytowej

Świat biznesu to nie tylko sztywne przepisy księgowe, zawiłe, nudne ale przede wszystkim czasochłonne procedury. Zdarzają się też ciekawe sytuacje, interesujące procesy, które mogłyby zaciekawić nawet osoby, które nie są bezpośrednio zainteresowani tę tematyką. Doskonałym przykładem potwierdzającym moje słowa mogłoby być to jak wygląda założenie spółki z o.o. komandytowej.

Podmiot o którym mowa powstaje z połączania dwój typów spółek, które wskazane są już w jego nazwie. Proces ten rozpoczyna się od zarejestrowania firmy, w którym odpowiedzialność wspólników jest ograniczona, następnie firmy, w której występuje dwóch rodzajów wspólników. Potem przychodzi czas na dokonanie ich połączenia. Jest to zadanie, które wymaga poświęcenia czasu, chyba że poprosi się o pomoc doradcę księgowego lub nawiąże się współprace z biurem rachunkowym.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wygląda założenie spółki z o.o. komandytowej, chętnie opowiem Ci o tym więcej, a jeżeli będziesz zainteresowany jej zarejestrowaniem, również udzielę Ci wsparcia.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe