Jak szybko założyć spółkę z o.o.?

Jak szybko założyć spółkę z o.o. – to pytanie zadaje sobie wiele osób, którym zależy na sprawnej procedurze rejestracji firmy w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jak przyspieszyć procedurę?

Tradycyjne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwa przeważnie około 2-3 tygodnie.

Jak szybko i sprawnie założyć spółkę z o.o. S24?

W styczniu 2012 roku weszła ustawa, która pozwala zarejestrować spółkę z o.o. przez Internet co trwa tylko 24 godziny. Dzięki temu przedsiębiorcy mają łatwiej, ponieważ mogą zaoszczędzić sporą ilość czasu.
Elektroniczna rejestracja jest idealna dla osób, które chcą rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej „od zaraz”.
Rejestrację rozpoczyna wspólnik, który jako pierwszy założy konto w specjalnym elektronicznym systemie następnie wypełnia formularz. To samo robią inni wspólnicy. Spółka zaczyna istnieć w momencie zawarcia umowy przez wspólników. Nie potrzeba do tego jednak elektronicznych podpisów. Elektroniczna rejestracja to wyjątek od zasady, że umowa spółki z o.o. musi być stworzona w formie aktu notarialnego. Dzięki temu można zaoszczędzić na taksie notarialnej od umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pomoc w rejestracji spółki

Nasz Kancelaria oferuje pomoc w zakresie rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą założyć firmę zarówno w PRS jak również S24.

Zapraszamy do kontaktu.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Rejestracja spółki z o.o.
▸▸▸Rejestracja prostej spółki akcyjnej

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe