Ile trwa założenie spółki z o.o.

Wiele osób chce wiedzieć ile trwa założenie spółki z oo. Jest to ważna informacja, ponieważ większości przyszłych przedsiębiorców bardzo zależy na czasie. Niestety dokładnie nie można stwierdzić ile czasu potrzeba na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ponieważ jest to uwarunkowane wieloma czynnikami.

Ile trwa założenie spółki z o.o.?

Czas trwania założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zależy przede wszystkim od tego czy zdecydujemy się przeprowadzić procedurę w sposób tradycyjny, czy online w systemie s24.Obydwa te rozwiązania cieszą się popularnością i pozytywną opinią
.

Rejestracja spółki u notariusza – PRS

Tradycyjna metoda polega na sporządzeniu umowy spółki w formie aktu notarialnego, wypełnieniu wniosków i formularzy rejestracyjnych oraz złożeniu ich w KRS.Czas trwania rejestracji spółki uzależniony jest od poprawności złożenia wniosków do e-KRS.
Obecnie założenie spółki opracowaniem umowy w formie aktu notarialnego należy dopełnić za pomocą systemu PRS (Portal Rejestrów Sądowych).

Rejestracja spółki w S24

Drugim sposobem jest elektroniczne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w S24. Może trwać ono maksymalnie 24 godziny. Decydujący się na tę opcję dopełniają wszelkich formalności online. Wszystkie potrzebne dokumenty i wnioski sporządzamy i składamy za pośrednictwem systemu s24, a na ich rozpatrzenie przewidziane są tylko 24 godziny. Dzięki temu można w bardzo szybkim tempie rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej, bez wychodzenia z domu. Elektroniczne założenie spółki z o.o. niesie za sobą również oszczędność pieniędzy. Dzieje się tak, ponieważ podczas rejestracji spółki przez Internet można zaoszczędzić na taksie notarialnej od umowy spółki.

Pomoc w rejestracji spółki z o.o. PRS oraz S24

Do wyboru są dwa sposoby założenia spółki, przeprowadzenie rejestracji w PRS lub S24. Procedurę rejestracji można powierzyć wyspecjalizowanej firmie, taka jak nasza kancelaria. Zapewniamy szybkie i bezproblemowe założenie spółki przy minimalnym udziale Klienta oraz gwarantujemy poprawność złożonych wniosków i sporządzonej umowy. Nasza oferta nie składa się tylko z rejestracji firmy, ale również z kompleksowego doradztwa związanego między innymi z wyborem PKD, wysokości kapitału zakładowego czy najbardziej korzystnej formy opodatkowania.
Decydując się na współpracę z naszym doświadczonym gronem specjalistów otrzymują Państwo profesjonalną pomoc oraz doradztwo w zakresie założenia firmy w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pełna oferta rejestracji spółki z o.o. dostępna na stronie REJESTRACJA SPÓŁEK

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe