Ile trwa założenie firmy

Przedsiębiorcy, którzy chcą podjąć się wyzwania jakim jest założenie własnej działalności często zastanawiają się ile trwa założenie firmy. Nie można dokładnie określić ile będzie trwało założenie danej spółki. Można to podać jedynie w przybliżeniu.

W tym artykule podam Ci ile trwa założenie firmy w postaci spółki zoo i spółki komandytowej. Jeżeli zdecydowałeś się na rejestrację spółki z o.o. to rejestracja jej przy pomocy naszych specjalistów będzie trwać od 1 dnia do 2 tygodni. Jest to znacznie krótszy czas, w przypadku gdybyś zakładał firmę sam, bez pomocy ekspertów. Jeszcze szybszym sposobem na założenie firmy jest zakup spółki z o.o. Tutaj działalność możesz zacząć już w dniu zakupu spółki. Jest to najszybszy sposób na założenie działalności.
Jeżeli Twoim wyborem jednak okazała się spółka komandytowa, to w tej kwestii możesz także skorzystać z usług naszych specjalistów. Z naszą pomocą będziesz mógł prowadzić firmę najwyżej po 2 tygodniach.

Zainteresowany pomocą z naszej strony? Nasi eksperci znają się na tym co robią, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakładaniu spółek. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe