Ile trwa rejestracja prostej spółki akcyjnej 2023?

Ile trwa rejestracja prostej spółki akcyjnej 2023? Z tym pytaniem zgłaszają się do nas klienci zainteresowani usługą pomocy w założeniu spółki dopytują, czy coś zmieni się w tej kwestii od nowego roku. Na chwilę obecną nie są planowane żadne zmiany przepisów dotyczących procedury rejestracji. Warto mieć jednak na uwadze, że wielu przedsiębiorców zapewne postanowiło, że rozpoczną swój własny biznes w nowym roku przez co proces rejestracji ( głównie w PRS) może się nieco wydłużyć – zależy to od czasu pracy sądu.
Naszym zdaniem przełom roku to idealny okres na złożenie firmy, gdyż bez pośpiechu można dopełnić wszelkich formalności, a w 2023 już na spokojnie zająć się rozwojem firmy i jej promocją.

Ile trwa rejestracja prostej spółki akcyjnej 2023?

Jak najszybciej założyć spółkę?

Klientów zdecydowanych na założenie firmy w 2023 roku zachęcamy już teraz do kontaktu z naszymi specjalistami zajmującymi się rejestracją prostych spółek akcyjnych. Eksperci pomogą Państwu w ustaleniu najważniejszych kwestii dotyczących spółki i jej działania oraz zbiorą komplet wymaganych danych, dzięki czemu sama rejestracja w 2023 roku przebiegnie szybko i sprawnie. Dla wygody naszych Klientów cały proces możemy przeprowadzić online w dogodnej porze w ciągu dnia.

Ile trwa rejestracja prostej spółki akcyjnej w 2023?

Odpowiadając krótko: w systemie teleinformatycznym z wykorzystaniem wzorca umowy trwa ona 24 godziny. Elektroniczna rejestracja P.S.A. w systemie PRS zajmuje natomiast ok. 3-7 dni, gdyż proces ten jest nieco bardziej złożony.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Rejestracja spółki z o.o.
▸▸▸Rejestracja prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Pełna księgowość dla spółki z o.o.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe