Ile kosztuje założenie spółki zoo?

Ile kosztuje założenie spółki zoo? Jakie są koszty rejestracji spółki z o.o.?
Wiele osób zadaje sobie pytanie ile kosztuje założenie spółki zoo. Nie da się jednak jednoznacznie odpowiedzieć na to, ile przedsiębiorca środków pieniężnych przeznaczy na otwarcie własnej działalności gospodarczej, ponieważ wiele aspektów wpływa na ostateczną kwotę. Z tego powodu procedurę rejestracji spółki warto powierzyć specjalistom, którzy sprawnie przeprowadzą rejestrację.

Ile kosztuje założenie spółki zoo?

Pierwszą czynnością, która generować może koszta jest rejestracja przedsiębiorstwa. Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć można sporządzając dokument w formie aktu notarialnego lub przy użyciu gotowego wzorca formularza na portalu S24. Różnica pomiędzy pierwszym, a drugim sposobem polega na tym, że oficjalna forma pisma musi być potwierdzona notarialnie, a to oznacza opłacenie kancelarii za wykonanie usługi.

Kolejnym kosztem, który także pokryć musi wnioskodawca jest zebranie kapitału zakładowego. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością minimalną sumą pieniężną, jaką należy wpłacić jest 5 tysięcy złotych.

Jednym z ostatnich, ale obowiązkowych płatności stanowią opłaty za wpisy i złożone wnioski do rejestrów. W przypadku tych świadczeń ich stawka jest stała.

Opisane tutaj wydatki stanowią jedynie podstawę, jaką opłacić musi przedsiębiorca.

Rejestracja spółki

Jeżeli są Państwo zainteresowani przebiegiem rejestracji to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy mogą doradzić, ale także i przeprowadzić całą rejestrację za Państwa.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe