Ile czasu trwa założenie spółki z o.o.

Jeżeli nie wiesz ile czasu trwa założenie spółki z oo to warto to dokładnie sprawdzić przed rozpoczęciem zakładania spółki. Otóż zazwyczaj cały proces zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwa około 2-3 tygodnie. Przy czym dwa tygodnie to czas oczekiwań na wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Tyle czasu maksymalnie ma sąd na dokonanie całej procedury związanej z wpisem do rejestru. Jednak jest szybsza metoda na założenie spółki z oo. Sposób ten wszedł „w życie” z dniem 1 stycznia 2012 roku. Aktualnie jest bardzo popularny. Coraz częściej ludzie wybierają elektroniczną rejestrację spółki.

Założenie spółki zoo przez Internet trwać może maksymalnie 24 godziny. Stąd właśnie nazwa s24, czyli spółka w 24 godziny. Wystarczy, że każdy wspólnik założy konto w specjalnym systemie i wypełni poprawnie formularz. Teraz już wiadomo mniej więcej ile czasu trwa założenie spółki z oo. Warto wybrać najlepszą dla siebie metodę rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Każda z metod ma swoje zalety.

Jeżeli nie możesz się zdecydować – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą usługą założenia spółki z o.o., ponieważ zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe