• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana danych podmiotu w KRS

Krajowy Rejestr Sądowy stanowi ogólnodostępną bazę informacji o przedsiębiorstwach. Wszystkie dane dotyczące podmiotów gospodarczych, jakie zawiera Krajowy Rejestr Sądowy powinny być prawdziwe i zawsze aktualne. Uaktualnianie danych dotyczących spółki, które przy jej rejestracji zostały podane w Krajowym Rejestrze Sądowym jest obowiązkiem, który musi spełniać każdy przedsiębiorca. Nie wywiązywanie się z niego może nieść za sobą konsekwencje prawne oraz nakładać kary grzywny. Zmiana danych podmiotu w KRS następuje poprzez złożenie wniosku KRS- Z1 w przypadku spółek komandytowych, spółek jawnych oraz spółek partnerskich, KRS – Z2 jeśli zmiana dotyczy spółki komandytowo-akcyjnej, natomiast KRS-Z3, gdy swoje dane chce zmienić spółka z ograniczona odpowiedzialnością.

Przy składaniu do KRS wniosku o zmianę danych należy dołączyć jeszcze odcinek potwierdzający uiszczenie opłaty za dokonanie zmiany oraz uzupełnione załączniki, mówiące o dokonaniu zmiany danych, które KRS wyśle m.in. do Urzędu Skarbowego.
Jeśli zmiana danych podmiotu w KRS dotyczy Państwa firmy proponujemy zlecenie tego zadania nam.

Nasi specjaliści załatwią całą sprawę szybko, kompleksowo i w dogodnej cenie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.