• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZktualizacja wpisów KRS Łódź

Aktualizacja wpisów KRS Łódź w odpowiednim czasie pozwoli przedsiębiorcom uchronić swoją firmę od wielu kłopotów. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z nałożeniem grzywny na osoby za to odpowiedzialne. Lepiej powierzyć nam wszelkie formalności, czyli rozwiązać problem szybko i profesjonalnie.

Każdy podmiot wpisany do rejestru przedsiębiorców zobowiązany jest do uaktualnienia danych na temat swojej firmy, w przypadku gdy w trakcie jej funkcjonowania zaszły jakiekolwiek zmiany. Wielu przedsiębiorców zaniedbuje ten obowiązek z powodu nadmiaru obowiązków, które wynikają z prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Doskonale znamy potrzeby klientów, więc staramy się jak najbardziej im pomóc. Poprzez naszą usługę: aktualizacja wpisów KRS Łódź chcemy wspierać klientów na drodze do sukcesu. Nasi specjaliści zajmą się całą aktualizacją, załatwią wszelkie formalności.

Aktualizacja wpisów KRS Łódź to usługa skierowana do takich przedsiębiorców jak Ty, którzy chcą w pełni skupić się na zarządzaniu firmą, aby móc osiągnąć sukces. Nie pozwól zaniedbać przy tym podstawowych obowiązków i skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.