• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZeznania podatkowe

Zeznania podatkowe to dokumenty, które do urzędu dostarczyć musi każda jednostka wykazująca jakikolwiek dochód. Obowiązkowo musimy zawrzeć na nich osiągnięte przychody, a także koszty związane z ich uzyskaniem. Na podstawie tych danych należy dokonać niezbędnych wyliczeń, a następnie cały dokument złożyć do odpowiedniego urzędu, zależnego od miejsca zamieszkania.

Zeznania podatkowe w Polsce tworzą formularze PIT. Jego wypełnienie nie należy jednak do czynności prostych. Aby uniknąć konieczności nanoszenia poprawek oraz ponoszenia konsekwencji wynikłych z błędnych rozliczeń, warto skorzystać z usług specjalistów, którzy szybko i bezproblemowo uzupełnią niezbędny wniosek.Prócz poprawności ich usługi zagwarantują ograniczenie ponoszonych przez nas opłat.

Ich szeroka wiedza z zakresu prawa podatkowego, pozwoli nam odliczyć wszelkie możliwe ulgi, co bezpośrednio wpłynie na zmniejszenie naszych zobowiązań. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Oferujemy profesjonalne wykonanie wszelkich rozliczeń, a także doradztwo z zakresu podatków.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.