• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZdalne rejestrowanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Tradycyjna rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem dosyć problematycznym i bardzo czasochłonnym. Wymaga uzupełnienia wielu wniosków i formularzy, a następnie wraz z kompletem dokumentów złożenia ich do odpowiednich instytucji.
Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy z faktu, iż proces też można wykonać bez konieczności wychodzenia z domu.

Zdalne rejestrowanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością możliwe jest dzięki platformie zamieszczonej na Stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Prócz oszczędności czasu, taka forma rejestracji pozwala ograniczyć opłaty związane z pracą notariusza. Jako iż program sam generuje umowę spółki na podstawie ustalonego wzorca, koszty z tego tytułu nie są naliczane.

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwa zaledwie 24 godziny.

W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie rejestracji spółki z o.o. zachęcamy do skorzystania z usług naszych doradców, którzy chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie dotyczące tematyki rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.