• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZdalne rejestrowanie spółek

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybieraną formą prawną wśród osób chcących zarejestrować własny biznes. Ogromną zaletą tego rodzaju spółki jest to, że umowa nie musi zostać zawiązana w formie aktu notarialnego, ponieważ możliwe jest zdalne rejestrowanie spółek, które wykorzystuje dostępny w systemie wzorzec umowy spółki.

Zdalne założenie spółki jest praktycznym oraz szybkim sposobem na otworzenie własnego biznesu. Od kiedy można rejestrować spółki w ten sposób? Przedsiębiorcy mogą zakładać spółki przez Internet już od 2012 roku. Pozwala to znacznie ograniczyć formalności związane z rejestracją, ponieważ większość dokumentów jest automatycznie generowana oraz po zatwierdzeniu wysyłana do właściwych instytucji oraz urzędów.

Kapitał spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinien zostać pokryty w formie pieniężnej w terminie 7 dni od momentu wpisu do rejestru. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą formą założenia spółki to zapraszamy do współpracy z ekspertami naszej Kancelarii. Przeprowadzimy proces rejestracji w sposób bezpieczny, szybki oraz profesjonalny.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.