• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZawiązanie spółki z o.o.

Zawiązanie spółki z o.o. to proces wymagający odpowiedniej znajomości przepisów prawa gospodarczego oraz sporej ilości czasu. Jeżeli, któraś z kwestii na starcie Państwu nie odpowiada to zachęcam do zakupu gotowej spółki z o.o..

Sporządzenie umowy i podpisanie jej przez wspólników rozpoczyna proces rejestracji spółki. Następnym krokiem jest wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, który można uzyskać poprzez wypełnienie wymaganych druków KRS i wysłanie ich wraz ze statutem spółki do sądu rejestrowego. Po dokonaniu wpisu można przejść do kolejnego etapu jakim jest rejestracja spółki w pozostałych instytucjach. Firma musi mieć nadany numer NIP oraz REGON. Koniecznym jest również zgłoszenie przedsiębiorstwa jako płatnika podatku VAT.

Samo zawiązanie spółki z o.o. następuje w momencie podpisania umowy przez wszystkich wspólników, jednak pełne założenie firmy dopiero po wykonaniu wszystkich obowiązkowych czynności. By móc funkcjonować prawidłowo, spółka musi posiadać wszystkie wymagane dokumenty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.