• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki z o.o. cena

Interesuje Cię kwestia „założenie spółki zoo cena”? Chcesz wiedzieć jakie koszty są z tym związane? Czy jest to opłacalne i niesie ze sobą zyski? Wiele takich pytań zadają sobie osoby, które w swoich planach mają założenie firmy.
Na pytanie czy się opłaca, odpowiem krótko i zwięźle: TAK.

Oczywistością jest, że marzenia należy spełniać. Jeśli zawsze chciałeś mieć własną firmę, realizować pasje i ambicje, to założenie własnej spółki z o.o. jest doskonałym rozwiązaniem.
...sam sobie jesteś szefem, normujesz swój czas pracy, spełniasz się zawodowo, poznajesz nowych ludzi, nawiązujesz „biznesowe” kontakty – brzmi kusząco, prawda?

Jeśli chodzi o zysk, to on na pewno przyjdzie z czasem. Wiadomo, że zawsze początki są najtrudniejsze. Na spokojnie przebrnij przez proces zakładania i rejestracji spółki, a następnie przystąp do jej rozkręcenia.
„Założenie spółki zoo cena” to dosyć trudny temat. W Internecie znajdziesz wiele przydatnych informacji. Wszystko uzależnione jest od tego, jak chcesz prowadzić swoja firmę i jaki sposób wybierzesz na jej zarejestrowanie. Do wyboru masz rejestrację tradycyjną i elektroniczną. Jeśli zależy Ci na czasie, to się nie zastanawiaj, tylko wybierz elektroniczną, która daje Ci możliwość rozpoczęcia działalności z dnia na dzień.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.