• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki w 24h

Słyszałeś o możliwości jaką jest założenie spółki w 24h? Jakoś trudno Ci w to uwierzyć? To prawda! Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych sprawiła, że spółka z o.o. może zostać zarejestrowana przez Internet przy pomocy odpowiedniego systemu. Chcesz się przekonać o co w tym wszystkim chodzi? O co to całe zamieszanie?

Zastanawiasz się na czym polega założenie spółki w 24h? Postaram Ci się rozwiać wszelkie wątpliwości, abyś śmiało mógł skorzystać z tego sposobu. Posługiwanie się nowością na rynku spółek jaką jest założenie spółki w 24h wiąże się z koniecznością założenia własnego konta, co obliguje do posiadania podpisu elektronicznego. Jednym z etapów jest wprowadzenie do systemu wzorca umowy spółki oraz oczekiwanie na jej akceptację. Sporządzenie umowy online znacznie obniża koszty początkowe, ponieważ likwiduje poświadczenie notarialne. Za pomocą Internetu trzeba będzie także wypełnić odpowiednie wnioski do KRS. Jeżeli chodzi o wkłady wspólników, to będzie można wnieść je do 7 dni od dnia rejestracji spółki – tylko wkłady pieniężne. Wadą tego systemu jest obowiązek oddzielnego złożenia dokumentów do US, ZUS-u GUS-u oraz KRS.

Mam nadzieję, że zostały rozwiane już wszystkie Twoje wątpliwości na temat systemu s24. Jest to metoda dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy stawiają na oszczędność czasu. Jeżeli zależy Ci na szybkiej rejestracji firmy, ale masz ograniczone zaufanie co do internetowych sposobów, to skorzystaj z pomocy naszej Kancelarii, która oferuje Ci przeprowadzenie procesu rejestracji spółki z oo, spółki komandytowej oraz spółki z oo komandytowej. Zadzwoń do nas i dowiedz się szczegółów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.