• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki partnerskiej

Na założenie spółki partnerskiej zazwyczaj decydują się przedstawiciele wolnych zawodów, gdyż może być ona utworzona tylko i wyłącznie w celu ich wykonywania. Tak więc wspólnikami w spółce partnerskiej mogą zostać jedynie osoby uprawnione do wykonywania wolnych zawodów np. adwokat, lekarz, położna, radca prawny, notariusz, pielęgniarka czy też psycholog.

Aby otworzyć ten rodzaj działalności konieczne jest sporządzenie w formie pisemnej umowy spółki. Dodatkowo wymagane są wpisy do poszczególnych urzędów w tym między innymi do Krajowego Rejestru Sądowego. Założenie spółki partnerskiej nie należy do procesów prostych. Związane jest bowiem z obowiązkiem dopełniania olbrzymich formalności, odwiedzenia szeregu urzędów itd. Kluczową niedogodnością związaną z samodzielną rejestracją spółki jest spora ilość czasu, którą na dane procedury musimy poświęcić.

Celem naszej firmy jest zniwelowanie tych uciążliwości. Oferujemy państwu sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Zapewniamy rejestrację firmy w każdej formie. Skorzystanie z naszych usług pozwala na szybkie oraz całkowicie bezpieczne otworzenie własnego biznesu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.