• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki komandytowej w Krakowie

Jeżeli chcesz prowadzić większe przedsięwzięcie, ale nie masz odpowiedniej wysokości środków na pokrycie kapitału zakładowego, wybierz spółkę komandytową. Ta forma działalności zmniejsza ryzyko dla jednej kategorii wspólników, czyli komandytariuszy.

Inną ważną zaletą jest opodatkowanie. Sama spółka bowiem nie jest podatnikiem podatku dochodowego. Jego płatnikami są jedynie wspólnicy.

Kolejna korzyść związana jest z usługą naszej firmy - założenie spółki komandytowej w Krakowie. Twoja spółka powstanie szybko i bez żadnych problemów. Nie będziesz musiał wypełniać dokumentów, załatwiać formalności, biegać po urzędach. Wszystko zrobimy za Ciebie w przeciągu jednego, najwyżej dwóch tygodni. A Ty? Ty po prostu będziesz mógł szybciej realizować swoje cele, marzenia, pasje. Nie warto przejmować się problemami związanymi z utworzeniem firmy, skoro istnieje opcja założenie spółki komandytowej w Krakowie. Najlepiej wybrać proste rozwiązanie, bo za nim kryje się klucz do sukcesu. Czekamy na Ciebie, bo to właśnie z myślą o Tobie powstała nasza usługa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.