• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki komandytowej w 2014

Założenie spółki komandytowej w 2014 cieszy się dużym zainteresowaniem. Spółka komandytowa jest idealna formą na prowadzenie działalności gospodarczej. Zakładając spółkę warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę, aby móc cieszyć się z jej korzystnych unormowań prawnych.

Założenie spółki komandytowej w 2014 wymaga rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wiąże się to ze zgromadzeniem, sporządzeniem, wypełnieniem i złożeniem dużej ilości dokumentów. Czasami przy załatwianiu tak sporej ilości formalności potrzebna jest dobra znajomość prawa gospodarczego i podatkowego oraz zasad związanych z księgowością firmy.

Dość często możemy spotkać się ze sprzedażą założonych już spółek komandytowych. Jednak samodzielna rejestracja „od podstaw” jest znacznie tańsza, niż zakup gotowej spółki komandytowej. W związku z tym polecamy zlecenie naszej firmie założenie spółki komandytowej w 2014. Jako doświadczeni specjaliści pomożemy Państwu w całym procesie rejestracyjnym. Z naszą pomocą założenie spółki komandytowej w 2014 przebiegnie szybko, sprawnie i bez żadnych trudności. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej usługi prosimy o kontakt telefoniczny.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.