• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki 2017

Interesuje Państwa temat jakim jest „założenie spółki 2017”? Są Państwo zdecydowani na otworzenie własnego biznesu w tym roku? To bardzo rozsądna decyzja, która może przynieść ogrom korzyści. Istotne jest jednak, aby od początku podejmować właściwe decyzje. Pierwszą z nich jest sposób rejestracji spółki. Jak zarejestrować własną firmę?

Bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy ekspertów specjalizujących się w zakładaniu spółek. Dlaczego? Samodzielna rejestracja często sprawia, że przyszli przedsiębiorcy w pewnym etapie zakładania firmy zaczynają się gubić, co powinni zrobić i kiedy. Powoduje to wydłużenie procesu rejestracyjnego spółki. Skorzystanie z usług ekspertów daje gwarancję bezpiecznie założonej firmy w kilka dni. Dodatkowo przyszły przedsiębiorca może skorzystać z doradztwa prawnego oraz podatkowego, które pomaga podjąć istotne decyzje związane z prowadzeniem firmy.

W 2017 roku założenie spółki może okazać się trudniejsze, ponieważ mogą zostać wprowadzone zmiany dotyczące nadawania spółkom numerów VAT. Związane jest to z licznymi oszustwami na tle podatkowym.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.