• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZałożenie sp. z o.o. przez internet

Wielu przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć własną działalność gospodarczą zastanawia się, czy założenie sp. z o.o. przez internet jest dobrym rozwiązaniem. Jest to dość nowoczesny sposób otworzenia, ale czy właściwy? Z czym wiąże się system S24?

Założenie sp. z o.o. przez internet pozwala na skrócenie czasu, ponieważ pomija urzędowe kolejki, czy też oczekiwanie na decyzje urzędów. Kolejną zaletą założenia firmy za pośrednictwem Internetu jest brak wymogu zawarcia umowy w formie aktu notarialnego. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z tego sposobu założenia działalności gospodarczej, gdyż jest ona po prostu szybsza od tradycyjnej rejestracji. Warto postawić na Internet w kwestii zakładania firmy? Najlepiej postawić na specjalistów !

Zainteresowało Cię założenie sp. z o.o. przez internet? A może chcesz otworzyć działalność, ale nie do końca wiesz jak? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy. Wybierzemy najlepszy sposób zarejestrowania przez Ciebie firmy. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.