• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie i rejestracja sp. z o.o. komandytowej

Założenie i rejestracja sp. z o.o. komandytowej nie jest takie trudne, jak mogłoby Ci się wydawać. Wystarczy odrobina samozaparcia i w szybki sposób będziesz mógł prowadzić nowoczesną formę działalności, która wiąże się z wieloma udogodnieniami nie tylko w fazie wszelkich formalności, ale także później, w trakcie jej prowadzenia.

Spółka ta jest mieszanką zalet spółki z o.o. z zaletami spółki komandytowej. Już samo to informuje o tym, że taka kombinacja pozwoli przedsiębiorcy osiągnąć liczne korzyści. Założenie i rejestracja sp. z o.o. komandytowej powinno rozpocząć się założeniem spółki z o.o. (chyba, że przedsiębiorca posiada już takową spółkę, to wówczas może od razu przejść do zakładania „nowej” firmy).

Jeżeli jesteś zdeterminowany i chcesz rozpocząć właśnie taką działalność, musisz również wiedzieć, że całkowita odpowiedzialność tej spółki spoczywa na spółce z o.o., gdyż to właśnie ona pełni funkcję komplementariusza. W takiej sytuacji przeważnie cały zysk przypada komandytariuszom, którzy są osobami fizycznymi.

Nic dodać, nic ująć ! Warto ! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na ten temat.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.