• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałóż własną firmę

Jeżeli szukasz w życiu czegoś nowego, czegoś co doda do Twojego życia nieco adrenaliny to załóż własną firmę. To będzie idealny sposób na zmianę w życiu. Idealna zmiana w życiu, która okaże się dobrą inwestycją w przyszłość. Krótko mówiąc połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Załóż własną firmę i dołącz do ludzi sukcesu. Pamiętaj jednak, że tylko ciężką pracą uda Ci się wstąpić na drogę do sukcesu. Nie poddawaj się więc, jeżeli na Twojej ścieżce pojawią się jakieś przeszkody. Nie ma bariery, której nie da się pokonać. Szczególnie dla tych, którzy śmiało dążą do realizacji celu. Jestem pewna, że należysz właśnie do tych osób. Prowadzenie własnej działalności przyniesie Ci dużo korzyści. Jedną z nich na pewno jest zdobycie nieocenionego doświadczenia, które w razie niepowodzenia, z pewnością ułatwi Ci znalezienie pracy. Do kolejnych zalet możemy zaliczyć ukształtowanie solidnego charakteru, co z pewnością da Ci zajmowanie się sprawami spółki i podejmowanie ważnych decyzji.

Załóż własną firmę i czerp z niej ogrom korzyści. Już teraz podejmij słuszną decyzję, która być może odmieni Twoje życie. Zdecyduj się na własną działalność i poczuj satysfakcję. Skontaktuj się z naszą firmą i wybierz najodpowiedniejszą spółkę. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.