• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałóż własną firmę

Jeżeli szukasz w życiu czegoś nowego, czegoś co doda do Twojego życia nieco adrenaliny to załóż własną firmę. To będzie idealny sposób na zmianę w życiu. Idealna zmiana w życiu, która okaże się dobrą inwestycją w przyszłość. Krótko mówiąc połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Załóż własną firmę i dołącz do ludzi sukcesu. Pamiętaj jednak, że tylko ciężką pracą uda Ci się wstąpić na drogę do sukcesu. Nie poddawaj się więc, jeżeli na Twojej ścieżce pojawią się jakieś przeszkody. Nie ma bariery, której nie da się pokonać. Szczególnie dla tych, którzy śmiało dążą do realizacji celu. Jestem pewna, że należysz właśnie do tych osób. Prowadzenie własnej działalności przyniesie Ci dużo korzyści. Jedną z nich na pewno jest zdobycie nieocenionego doświadczenia, które w razie niepowodzenia, z pewnością ułatwi Ci znalezienie pracy. Do kolejnych zalet możemy zaliczyć ukształtowanie solidnego charakteru, co z pewnością da Ci zajmowanie się sprawami spółki i podejmowanie ważnych decyzji.

Załóż własną firmę i czerp z niej ogrom korzyści. Już teraz podejmij słuszną decyzję, która być może odmieni Twoje życie. Zdecyduj się na własną działalność i poczuj satysfakcję. Skontaktuj się z naszą firmą i wybierz najodpowiedniejszą spółkę. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.