• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakup udziałów w spółce

Szukasz sposobu na osiągnięcie niezależności, wyznaczanie godzin pracy, które Ci odpowiadają, podejmowanie ważnych decyzji oraz zapewnienie sobie lepszej przyszłości? Takie możliwości daje posiadanie własnego biznesu. Już dziś możesz wybrać proponowane przez nas rozwiązanie, jakim jest zakup udziałów w spółce i rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej od zaraz.

Wybierając taki wariant, otrzymujesz 100% udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli w najpopularniejszej formie działalności. Świetnie, prawda? Nie musisz też zajmować się procesem rejestracji- to już zostało przez nas zrobione.

Postaw na zakup udziałów w spółce, a zyskasz oszczędność czasu i nerwów, ominiesz urzędowe kolejki i formalności. Alternatywne rozwiązanie jest źródłem powodzenia, więc nie masz na co czekać. Jeśli chcesz realizować swoje cele, osiągać sukcesy i cieszyć się życiem wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą i wybierzesz sugerowane rozwiązanie. Czekamy na Twój kontakt, bo z myślą o Tobie powstała nasza oferta.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.