• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z o.o.w Polsce przez obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi doskonałe narzędzie do poprowadzenia firmy, zwłaszcza w przypadku obcokrajowców, gdyż do jej założenia uprawnieni są wszyscy, bez wyjątku na kraj pochodzenia.
Podmiot ten niestety wiąże się z długą i problematyczną rejestracją. Na szczęście proces ten można skutecznie uprościć poprzez zakup gotowej spółki.

Zakup spółki z o.o.w Polsce przez obcokrajowca jest jak najbardziej możliwy. Jest to idealny sposób na pominięcie niedogodności związanymi z samodzielną rejestracją. Jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego pod nadzorem notariusza. W przypadku gdy cudzoziemiec nie włada w pełni językiem polskim wówczas konieczna jest obecność tłumacza przysięgłego, gdyż umowa musi zostać sporządzona w języku urzędowym.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowców. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00