• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z 2013 roku

Na zakup spółki z 2013 roku często decydują się przedsiębiorcy, którzy nie chcą prowadzić dopiero co założonej spółki. Spółka założona wcześniej niesie ze sobą wiele korzyści, z których przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają.

Dlaczego właściciele firm najchętniej wybierają spółki ze stażem? Spółki te zostały wcześniej zarejestrowane, więc zakup spółki z 2013 roku ułatwia uzyskanie kredytu czy też dotacji. Właściciele spółek ze stażem mogą brać udział w przetargach, co jest także ważne dla wielu przedsiębiorców. Jednak najważniejszą i decydującą cechą jaką daje zakup spółki z 2013 roku jest wzbudzenie zaufania klientów. Ludzie, klienci, kontrahenci. To właśnie oni w głównej mierze decyduje o sukcesie firmy. Zarejestrowane spółki są w pełni przygotowane do dalszego prowadzenia działalności. Posiadają wszelkie niezbędne dokumenty.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup spółki z 2013 roku to skontaktuj się z naszą firmą, która oferuje Ci czyste, gotowe spółki z o.o. ze stażem z siedzibą w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu. Odpowiada Ci któreś z tych miejsc? Skontaktuj się z nami i załóż firmę z naszymi specjalistami!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.