• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z 2011 roku

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonały pomysł na biznes. Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup spółki z 2011 roku. Dlaczego?

Gotowa spółka z o.o. to zarejestrowany podmiot gospodarczy, posiadający potrzebne dokumenty i wymagane numery takie jak: NIP, KRS, REGON, VAT oraz VAT UE. Historia gospodarcza w takim przedsiębiorstwie pomaga w otrzymaniu kredytu bądź dotacji z Unii Europejskiej. Długi staż wzbudza większe zaufanie wśród instytucji finansowych oraz potencjalnych klientów. Dodatkowo przy zakupie nie należy martwić się o zobowiązania takiej firmy, ponieważ przy podpisywaniu umowy zakupu, otrzymujemy notarialne poświadczenie o braku długów wobec wierzycieli spółki.

Gotowa spółka to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie w szybkim czasie rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Polecana jest także osobom, które chcą ominąć skomplikowany i czasochłonny proces rejestracji.
Zakup spółki z 2011 roku nie musi być bardzo problematyczny, wystarczy pomoc zaufanej firmy i doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nami już dzisiaj. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią pełną ofertę sprzedaży gotowych spółek.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00