• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z 2009 roku

Możliwe, że nie każdy przedsiębiorca rozpoczynający swoją przygodę z prowadzeniem działalności gospodarczej uwinął się ze wszystkimi formalnościami rejestracyjno – podatkowymi samodzielnie. Bardzo dużo przedsiębiorstw powstało z inicjatywy kancelarii, które wykonując powierzone zadania podjęły się założenia spółki dla swoich klientów. Krok ten spowodował, że na rynku powstało i w dalszej części powstaje coraz więcej firm, które prężnie się rozwijają i zyskują coraz więcej rynków zbytu.

Jeszcze kilkanaście lat temu nie było mowy, aby zakup spółki z 2009 roku był w ogóle do zrealizowania. W dzisiejszym świecie, wszystko jest możliwe, wystarczy tylko skierować się do odpowiedniej kancelarii. Zakup spółki z 2009 roku dokonać może się nawet w 24 godziny – w przeciwieństwie do tradycyjnej rejestracji.

Przedsiębiorco decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj, że w czasie, kiedy Ty będziesz oczekiwał w urzędowych kolejkach, Twoja konkurencja zabierze Ci większość potencjalnych klientów, którzy mogą należeć do Ciebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.