• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółek wielkopolskie

Wyobraź sobie, że jesteś przedsiębiorcą, który ze względu na chęć zmienienia czegoś w swoim życiu, decyduje się na sprzedaż dotychczas prowadzonej przez siebie spółki. Wówczas masz dwa wyjścia: szukać kupca na własną rękę lub powierzyć to zadanie nam - profesjonalistom, którzy gwarantują, że w bardzo szybkim tempie znajdą dla Ciebie osobę, którą interesuje zakup spółek Wielkopolskie.

Zabieganie, ciągły stres i mnóstwo spraw na głowie to nie koniecznie pozytywne czynniki, dające możliwość rozsądnego myślenia w trakcie podejmowania decyzji mających tak wielki wpływ na Twoje życie. Właśnie dlatego jesteśmy MY ! Naszym zadaniem jest, aby być Twoim pośrednikiem w zawieraniu umowy kupna sprzedaży. Specjaliści, którzy w pełni poświęcają się swoim zadaniom, gwarantują Ci docelową satysfakcję z podjętej i zrealizowanej decyzji. Prócz tego w razie, gdybyś w późniejszym czasie chciał dla siebie nabyć spółkę lub rozpocząć coś od podstaw, to będziesz mógł na nas liczyć. Szanujemy swoich Klientów i w związku z tym zapewniamy im ciągłą pomoc w każdym etapie prowadzenia działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.