• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup rocznej spółki

Chcesz założyć własną firmę? Masz w planach zakup rocznej spółki? Zadzwoń do nas, a będziesz mógł zrealizować swoje plany. W swojej ofercie posiadamy roczne spółki z o.o. na sprzedaż. Dzięki nim szybko rozpoczniesz prowadzenie firmy i zajmiesz się jej rozwojem.
Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które posiadamy zostały zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym rok temu. Dotąd nie prowadziły jeszcze żadnej działalności na rynku. Nie posiadają więc zadłużeń, dlatego ich zakup jest w pełni bezpieczny. Kupując u nas spółkę nie ryzykujesz, ale zyskujesz.

Zaletą zakupu u nas spółek z o.o. jest fakt, że po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności, można od razu rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nie trzeba czekać tak długo, jak przy samodzielnym zakładaniu spółki. Oszczędzisz przy tym znaczną ilość czasu i będziesz mógł poświęcić go na sprawy związane z nowym przedsiębiorstwem.

Nasze spółki posiadają także zdolności kredytowe. Przy przyznawaniu kredytu bank bierze pod uwagę dwa ważne punkty. Po pierwsze sprawdza, czy spółka posiada staż, a później, czy nie ma żadnych zadłużeń. Nasze spółki spełniają wymogi banków. Na rynku istnieją już rok i nie posiadają długów. Dzięki temu będziesz miał możliwość wzięcia kredytu.

Zakup rocznej spółki jest możliwy właśnie u nas. Zadzwoń do nas i zapoznaj się z szczegółami oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.